Перемагає ЄДНІСТЬ або як стати чемпіоном району з футболу

13 Oct 2020

Абсолютно заслужена перемога і чемпіонство у Козелецькому районі, що на Чернігівщині. Нелегкий шлях пройшла команда Єдність-БЗК до такого здобутку. Залишившись на початку минулого року практично без матеріальної підтримки, колектив був фактично на межі припинення існування. Після фінансової допомоги Баришівської зернової компанії, футболісти команди «Єдність-БЗК» не просто продовжили виступати у першості району, а стали чемпіонами.

Вирішальною стала гра 4 жовтня між лідером ФК «Остер» та ФК «Єдність-БЗК», де наші футболісти вирвали вольову перемогу з мінімальною перевагою

Напередодні 13 туру розіграшу таблицю очолювали футболісти ФК «Остер», яким, з різницею у одне залікове очко, поступались наші футболісти. Доля чемпіонства вирішувалась у «валідольному» матчі 4 жовтня між лідерами турнірної таблиці. У цій грі «Єдність» вирвала на силі волі перемогу з мінімальною перевагою. Тож до гри 14 туру у Чемері з командою «Промінь-МХП» футболісти  «Єдності» підходили вже фактично чемпіонами.

Андрій Левченко, наставник ФК «Єдність-БЗК», Чернігівщина

• Сьогодні плануємо грати своїм темпом, у свою гру. Незважаючи на відносну нашу безпеку у турнірній таблиці ми будемо боротись за кожен м’яч на полі, будемо намагатись грати на половині супротивника, постійно загострюючи проходами по флангам з навісними передачами у центр. Думаю, холопці сьогодні влаштують хороше свято футболу для наших вболівальників.

План на гру показав себе якнайкраще. З перших хвилин матчу футболісти «Єдності-БЗК» фактично «прописались» на половині опонентів, змушуючи їх до постійної оборони. Флангові прориви із завершенням у центрі не давали голкіперу гостей розслабитись ні на хвилину. І все ж перший гол матчу був реалізований «не з гри». На 8-мій хвилині поєдинку №8 гостей Галиченко Володимир  «скосив» Юрія Сірого у штрафній господарів. Капітан «Єдності» Євген Курочка бездоганно реалізував пенальті і відкрив рахунок. І вже після цього м’ячі посипались у сітку «Променя» зливою. Перший тайм зустрічі практично визначив переможця – 4:0. У другому таймі гості так і не спромоглись показати результативну гру. Єдиний «м’яч престижу» забив, фактично, голкіпер «Променя» Володимир Підвисоцький сильним і влучним ударом від воріт. На це гравці «Єдності- БЗК» відповіли голом від Віталія Метихатка, який увесь другий тайм рвав на клапті  оборону  опонентів і, наприкінці гри, таки досягнув свого. У підсумку – 5:1  і «Єдність-БЗК» ще раз доводить, що досягла чемпіонства не випадково.

Євген Курочка, капітан ФК «Єдність-БЗК», Чернігівщина

• Перемога наша сьогодні – це наша сила волі. Це наша єдність. Хлопці проявили велике бажання порадувати своїх вболівальників хорошою грою. Приємно, що на гру приїхали і представники Баришівської зернової компанії, які підтримали нашу команду на шляху до цих золотих медалей. Сподіваємось на подальшу підтримку, і думаю, що у нас є всі шанси гідно виступати у першостях вищого рівня, зокрема, грати на область.

«Підтримка спортивного розвитку сіл – один із базових напрямків діяльності Баришівської зернової компанії», – говорить генеральний директор підприємства Віктор Безсмертний. Успішно впроваджується програми допомоги спортивних колективам у всіх регіонів, де працює компанія. Зокрема, допомогу на розвиток отримали футбольні команди Сазонівки на Полтавщині і Драбівців на Черкащині.

Віктор Безсмертний, генеральний директор Баришівської зернової компанії

• Ми завжди прагнемо бути першими – і в виробництві, і в спорті, і соціальній політиці. І сьогоднішня перемога – це ще один крок до нашої єдиної спільної великої перемоги. Наші спортсмени перемогли, стали чемпіонами Козелецького району. Сподіваємось, у хлопців будуть і далі перемоги. А ми завжди підтримаємо і допоможемо їм на цьому шляху.

Олексій Котляр, директор регіону «Чернігівщина»

• З перших днів я вірив у цих хлопців, домагався допомоги для них. Талановиті і завзяті, вони гідні чемпіонства. Сподіваюсь, вони далі будуть радувати нас прекрасною грою не лише на рівні району, а й області чи України.

Приєднуємось до найкращих побажань футболістам ФК «Єдність-БЗК»!